Yiwu Xiongyu Biyoteknoloji Co., Ltd

Steroid Tozu HGH Steroid Yağı

WhatsApp: +8615102789078

Ana sayfa

Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
Her şey mükemmel ! Teşekkürler, sizden sipariş vermeye devam edeceğim.

—— P Blaker

Güveniniz için teşekkürler, tüm parayı almadan önce ürünleri gönderen tek kişi sizsiniz. Kesinlikle sadık bir alıcınız var!

—— E Chao

Merhaba Tom nasılsın ? Umarım herşey iyidir. Hızlı sevkiyatınızı beğendim ve tüm işimi size vermek isterim.

—— M.Keith

Nakliye fiber optik kadar hızlı! Teşekkürler Tom, sen en iyisisin.

—— John Carlos

qc profili

Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd kalite kontrol 0

 

Test Prosedürü:

 

Fabrika, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir.Malzemelerin ve son ürünlerin gücü ve kalitesi, tümü tam doğruluk sağlayan son teknoloji ekipmanı kullanır.

 

 

Ürün testi:

 

1. Super Steroids'teki herkes, müşterilerin beklentilerini karşılamaya veya aşmaya çalışır ve uzun vadede şirketin farklı yönlerinde çok daha yüksek seviyelere ulaşmak için ürünümüzün hem kalitesini hem de hizmetini sürekli iyileştirmeyi amaçlar.

 

2. Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir.Düzenleme standardını karşılamıyorsa, parti derhal geri çekilir ve üretimin son aşamalarında, ürünün satışa sunulmasını sağlayan 'geçer' notunu alabilmesi için son kalite kontrol prosedürlerinden geçmesi gerekir.

 

 

Tekrarlanan Kontrol:

 

1. Standart kontrollerin yanı sıra ham maddeler ve bitmiş ürünler ağır metal içeriği açısından test edilir.Son yıllarda yeraltı Fabrikasının zehirli ağır metallerle dolu kalitesiz ürünler üretmesinde önemli bir sorun yaşanıyor.

 

2. Bunun nedeni, bunların lisanslı olmaması ve bu nedenle bunları test etme zorunluluğu olmamasıdır;ucuz ürün aldığınızda - bedelini sağlığınızla ödersiniz.

 

3. Hammaddelerde bulunan ağır metal seviyeleri kabul edilebilir olmakla birlikte, diğer bileşiklerle karıştırıldıktan ve reaksiyonlar meydana geldikten sonra bu seviyeler değişebilir.Bu nedenle, üretim süreci boyunca yapılan testler, Fabrikamızın yalnızca en güvenli ve en etkili bileşikleri serbest bırakmasını sağlar.

İletişim bilgileri
Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tom

Tel: +8615102789078

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Teklif isteği
Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite anabolik bir steroid toz Tedarikçi. © 2017 - 2023 biotechsteroids.com. All Rights Reserved.