Suzhou Excellentbiotech Co, Ltd

Üst sınıf Biyoteknoloji Üreticisi Çin'de

Kaliteli ürün |Güvenli Teslimat |Profesyonel servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
Her şey mükemmel, kalite, fiyat ve kargo!

—— Carlos

Sahip olduğumda paket tamamlandı! Her şey mükemmel!

—— Blaker

qc profili
En Güçlü Anabolik Steroid, kaliteye kısayol olmadığının bilincindedir. Tam bir QA ve QC sistemine sahibiz. Bu nitelikteki ürünleri satın alırken, şansınızı kaybetmemeniz önemlidir ve bu nedenle ürünlerimiz ve bitmiş ürünler için kullanılan hammaddelerin, teknolojik açıdan en gelişmiş ekipman kullanılarak tamamen incelenmesinin nedeni budur. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler fabrika dışına çıkmadan önce eksiksiz ve titiz bir test prosedüründen geçirilir.

Test Prosedürleri:

Fabrika, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometresi gibi saflığı belirlemek için kullanılan yüzlerce teste sahiptir. Tamamı kesinliği sağlayan, son teknoloji ekipman kullanan, malzemelerin ve son ürünlerin potansiyeli ve kalitesi.

Ürün testi:

1. Süper Steroid'teki herkes müşterilerin beklentilerini karşılamaya veya aşmaya çalışır ve uzun vadede şirketin farklı yönlerinde çok daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için ürünümüzün hem kalitesini hem de hizmetini sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlar.

2. Üretim sırasında herhangi bir noktada bir ürün test edilebilir. Düzenleme standardını karşılamıyorsa parti derhal geri çekilir ve üretimin son aşamalarında, ürün, satış için serbest bırakan 'geçiş' derecesini almadan önce nihai kalite kontrol prosedürlerinden geçmelidir.

Tekrarlanan Çekler:

1. Standartların yanı sıra hammadde ve bitmiş ürünler de ağır metal içeriği açısından test edilmiştir. Son yıllarda, yeraltı fabrikasının toksik ağır metallerle dolu düşük kaliteli ürünler üretmesiyle ilgili önemli bir sorun var.

2. Bunun nedeni, lisanslı olmadıklarından ve bu nedenle bunları test etme zorunluluğu bulunmadığından; ucuz ürünler alırken - sağlığınızla bedel ödersiniz.

3. Hammaddelerde bulunan ağır metallerin seviyesi kabul edilebilir olsa da, diğer bileşiklerle karıştırıldığında ve bu reaksiyonlarda meydana gelen reaksiyonlar değişebilir. Bu nedenle üretim süreci boyunca test yapmak, Fabrikamızın yalnızca en güvenli ve en etkili bileşikleri serbest bırakmasını sağlar.

İletişim bilgileri
Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Lisa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin