Yiwu Xiongyu Biyoteknoloji Co., Ltd

Steroid Tozu HGH Steroid Yağı

WhatsApp: +8615102789078

Ana sayfa Ürünleranabolik bir steroid toz

Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz

Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz

  • Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz
  • Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz
  • Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz
Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XIONGYU
Sertifika: GMP , ISO9001
Model numarası: 62-90-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10G
Fiyat: 10g : 40 USD
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta
Teslim süresi: 10 iş günü içinde
Ödeme koşulları: Banka Havalesi, Western Union, Moneygram, Bitcoin
Yetenek temini: 2000 KG/Ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Nandrolone Fenilpropiyonat Diğer İsim: NPP, Durabolin
MF: C27H34O3 MW: 406.56
Saflık: %99,97 Görünüm: Beyaz toz
Vurgulamak:

anabolik steroid nandrolone

,

nandrolone vücut geliştirme

,

Kas Büyümesi Durabolin Nandrolone

 

Nandrolone Fenilpropiyonat

 

 

Temel Ayrıntılar:

Ürün adı: Nandrolone Fenilpropiyonat
Takma Ad: Durabolin, NPP
CAS: 62-90-8
ÇF: C27H34O3
MW: 406.56
EINECS: 200-551-9

 

 

Kilo Kaybı İçin Steroid NPP Nandrolone Fenilpropiyonat CAS 62-90-8 Toz 0

 


Açıklama:
Nandrolone fenilpropiyonat, protein anabolik hormon ilaçları olarak, amino asitlerden proteinlerin sentezini artırabilir ve ayrıca amino asitlerin üreye ayrışmasını engelleyebilir ve kalsiyum birikimini teşvik etme işlevine sahiptir.Asimilasyonu diğer testosteron türevlerine göre daha dayanıklı ve güçlüdür ve erkeklik hormonu etkisi azdır.

 

Nandrolone fenilpropiyonat esas olarak ciddi yanıklar, habis tümör hastaları ameliyat öncesi ve sonrası, kırık iyileşmesi ve şiddetli osteoporozdan sonra kolayca olmayan, erken büyüme önemli ölçüde yavaş, cücelik, ciddi yetersiz beslenme, iştahsızlık, ishal ve diğer ciddi kronikler gibi protein eksikliği için kullanılır. tüketim hastalıklarıEtiyolojik tedavide yardımcı tedavi olarak verilebileceği gibi uygun olmayan ameliyatlarda meme kanseri, işlevsiz rahim kanamaları ve rahim miyomları vb. durumlarda da kullanılabilir.


Nandrolone Phenylpropionate, popüler Nandrolone Decanoate bileşiğine çok benzeyen bir anabolik steroiddir.Bununla birlikte, Nandrolone Phenylpropionate, şimdiye kadar ticari olarak satılan ilk Nandrolone bileşiğiydi.Nandrolone Phenylpropionate 1950'lerde raflara çıktı ve Organon tarafından Durabolin adı altında pazara sunuldu.Kısa bir süre sonra Organon, Decanoate kuzenini Deca Durabolin adı altında piyasaya sürdü.

 

Nandrolone Phenylpropionate, küçük bir ester bazlı anabolik steroiddir ve genellikle NPP olarak adlandırılır.Bu ürün, kısmen mevcudiyet nedeniyle hiçbir zaman daha büyük ester Decanoate versiyonu kadar popüler olmamıştı;ancak modern çağda, kısmen yer altı laboratuvarları sayesinde hem kullanım hem de bulunabilirlik açısından yeniden canlanmaya başladı.

 

Nandrolone fenilpropiyonat en popüler enjekte edilebilir steroidlerden biridir.Temel olarak Deca'dır, daha kısa bir esterle (deca durabolin veya nandrolone dekanoatta bulunan dekanoat ester yerine fenilpropiyonat), kan dolaşımına daha hızlı salınmasına neden olur.

 


Faydalar:
Sezon dışı atlet için, bir hacim kürü olan Nandrolone Phenylpropionate, kaslılığı ve boyutu geliştirmeyi seçebileceği en iyi steroidlerden biridir.Bu, mevcut en iyi kütle geliştiricilerden biridir ve birçok vücut geliştirmeci için her hacimlendirme planında kullanılır.Daha hızlı hareket eden bir Nandrolone formu olmasına rağmen, büyüme hızlı bir şekilde gerçekleşmeyecek, ancak istikrarlı, eşit ve önemli olacaktır.Bu, büyümek için yeterince yediğinizi varsayar.Büyümek için yaktığınızdan daha fazla kalori tüketmeniz gerekir.Dünyadaki hiçbir steroid bu gerçeği değiştiremez.Ancak, işleri düzgün yapıyorsanız, Nandrolone Phenylpropionate gibi bir steroid ile büyümenizden daha fazlasını alacaksınız.Hormonun önemli metabolik etkileri nedeniyle sezon dışında daha zayıf kaldığınızı da fark etmelisiniz.Yorucu eğitimden sonra toparlanma söz konusu olduğunda, çok az şey Nandrolone Phenylpropionate'i yenebilir.

 

Nandrolone Phenylpropionate, genellikle bir kesme steroidi olarak düşünülmese de, yağ yakma kürleri için de kullanılabilir. Bu steroid, yağsız kas kütlesini birçok steroidden önemli ölçüde daha iyi koruyacaktır.Diyet yaptığımızda tükettiğimizden daha fazla kalori yakmalıyız.Vücut yağının kaybedilmesinin tek yolu budur.Ne yazık ki, bu yağsız kas dokusunu riske atıyor.Diyet yaptığımızda bir miktar yağsız doku kaybolur, ancak başarılı bir diyet bu kaybı sınırlar ve Nandrolone bu koruyucu önlemi sağlayabilir.Ve bir kez daha iyileşme faydaları muazzam olacaktır, özellikle de kalori açığı nedeniyle diyet yaparken iyileşme zaten inanılmaz derecede zor olabiliyorsa.

 

Performans için nihai faydalar sporcuyu kuşatır.Birçok sporcu, iyileşme ve eklem rahatlama faydaları için düşük dozlarda Nandrolone Phenylpropionate kullanır.Bunlar, ağrı kesicilerin sağladığı gibi maskeleyici faydalar değil, gerçek rahatlamadır.Bazıları ayrıca bir dereceye kadar güç artışları bulabilir, ancak bu, muazzam güç arttırıcı özellikleri ile iyi bilinen bir steroid değildir.Ne olursa olsun, bu sporcular tarafından kullanılan en yaygın steroidlerden biridir.

 


Kadın için:
Durabolin, nandrolon bazlı bir steroid seçen kadınlar için tercih edilen seçenek olmalıdır.Orta derecede androjenik etkiler ve kısa etkili ester, NPP'nin kullanımını nispeten güvenli hale getirir. Virilizasyon semptomlarının ortaya çıkması durumunda vücuttan atılması haftalar alacak olan deca'nın aksine, NPP birkaç gün içinde tükenecektir.Bu hormonal seviyelerin kontrolünü basitleştirir.
İlginç bir şekilde, NPP enjeksiyonlarını haftada 2-3 kez yapan erkeklerin aksine, kadınların sadece bir kez yapması gerekiyor.Haftada 50-60 miligramı (mgs) aşmamak en iyisidir.Bu miktar, yüksek kaliteli kas kütlesinde önemli kazanımlar elde etmek ve yan etkilerin çoğundan kaçınmak için yeterli olacaktır.

 


Avantajlar:
NPP daha kısa estere sahipken, nandrolone'un deca durabolin versiyonu daha uzun 'deca' estere sahiptir.Çoğu kaldırıcı, çok sevdikleri bileşiği daha kısa bir esterde kullanabileceklerine dair hiçbir fikre sahip değildir.

Eczane sınıfı versiyonda mevcudiyet ve ml başına küçük miktar.Bu arada Deca Durabolin ml başına 200mg olarak geldi, bu nedenle gerçekten çocuklar enjeksiyon başına sadece 1ml kullanarak haftada iki kez 200mg enjekte etmeyi çok daha kolay buldular.Artık yer altı laboratuvarlarının gelişmesiyle bu sorun ortadan kalktı ve artık NPP'yi her türlü mg/ml oranında elde edebilirsiniz.

NPP'nin vücutta en yüksek seviyelere çıkması daha hızlı olacaktır ve vücuttan filtre etmek için enjeksiyonu durdurduğunuzda daha hızlı olacaktır.
NPP'nin bir başka hafif dezavantajı, bazı kullanıcıların enjeksiyonların çok daha yumuşak deca enjeksiyonundan daha acı verici olabileceğini söylemesidir.

 


Dozaj:
Nandrolone fenilpropiyonat, diğer kısa esterlerle birlikte 10 haftadan kısa döngülerde harika bir kombinasyon oluşturur.Haftalık dozlar 200 - 600 mg'dır.Kandaki nandrolon fenilpropionatın stabil seviyelerini korumak için 2-3 günde bir alınması önerilir. Testosteronun normal fizyolojik fonksiyonlarının sürdürülmesi için her nandrolon küründe testosteron kullanılması önerilir.Doping kontrolü durumunda, Nandrolone Phenilpropionate vücutta nandrolone dekanoattan yaklaşık bir buçuk kat daha kısa tutar.

 


istifleme:
Nandrolone Phenylpropionate, 10 haftadan kısa bir döngüde diğer kısa esterlerle harika bir yığın oluşturur.Hacim için iyi bir döngü, klasik NPP ve test prop döngüsü olacaktır.10 hafta boyunca haftada 300mg'de NPP, 10 hafta boyunca haftada 300mg'de prop testi.Bu kısa etkili esterlerle gerekli olmadığı için döngüyü başlatmak için bir oral eklemediğime dikkat edin.Bir aromataz inhibitörü (AI) kullanmayı da unutmayın.

 

 

testosteron asetat Sastanon 250
Testosteron Tabanı Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat
Testosteron Cypionate Metribolon (Metiltrienolon)
Testosteron Decanoate Trestolone Asetat (Ment)
Testosteron Enanthate Fluoksimesteron (Halotestin)
Testosteron Propiyonat Oksandrolon (Anavar)
Testosteron Fenilpropiyonat Oksimetolon (Anadrol)
Testosteron Undekanoat Metandienon (Dianabol)
Testosteron İzokaproat Stanozolol (Winstrol)
Boldenone Asetat Tamoksifen Sitrat (Nolvadex)
Boldenon Undesilenat (EQ) Klomifen Sitrat (Clomid)
Nandrolone Decanoate (DECA) Methasteron (Süperdrol)
Nandrolone Fenilpropiyonat (NPP) Oral Turinabol (Oral Tbol)
Trenbolone Asetat Mesterolon (Proviron)
Trenbolone Enanthate Anastrozol (Arimidex)
Drostanolone Propiyonat (Masteron P) Eksemestan (Aromasin)
Drostanolone Enanthate (Masteron E) Letrozol (Femara)
Metenolon Asetat (Primobolan A) Sildenafil (Viagra)
Metenolon Enanthate (Primobolan E) Tadalafil (Cialis)

İletişim bilgileri
Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: Tom

Tel: +8615102789078

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler