Suzhou Excellentbiotech Co, Ltd

Üst sınıf Biyoteknoloji Üreticisi Çin'de

Kaliteli ürün |Güvenli Teslimat |Profesyonel servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerNandrolone Steroid

Yaşlanma Karşıtı Nandrolone Decanoate Steroid 360-70-3

Ben sohbet şimdi
Çin Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd Sertifikalar
Her şey mükemmel, kalite, fiyat ve kargo!

—— Carlos

Sahip olduğumda paket tamamlandı! Her şey mükemmel!

—— Blaker

Yaşlanma Karşıtı Nandrolone Decanoate Steroid 360-70-3

büyük.img.alt
küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt

Büyük resim :  Yaşlanma Karşıtı Nandrolone Decanoate Steroid 360-70-3 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Vuhan
Marka adı: Bio Friend(BOF)
Sertifika: GMP
Model numarası: 434-22-0
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Güvenli paket
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: , ,Bitcoin, Banka Havalesi
Yetenek temini: yılda 100 ton
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: nandrolon CAS Numarası: 434-22-0
Einecs Hayır: 207-101-0 MF: C18H26O2
MW: 274.4 Dış görünüş: Beyaz toz
Vurgulamak:

Yaşlanma Karşıtı Nandrolone Decanoate Steroid

,

Nandrolone Decanoate Steroid 360-70-3

Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3 ham steroid hormonu

 

 

Ürün Adı: Nandrolone Decanoate
Eşanlamlılar: Deca Durabolin
CAS: 360-70-3
MF: C28H44O3
MW: 428.65
EINECS: 206-639-3
En: 33-37°C
Alfa: 32°
Depolama sıcaklığı:2-8°C
Çözünürlük %45 (a/h) sulu 2-hidroksipropil-β-siklodekstrin: 0.8mg/mL
Görünüm: Beyaz Toz

 

 

Temel bilgi

 


Liman: Hong Kong, Hong Kong
Üretim Kapasitesi:1000 Kilogram/Ay
Ödeme Koşulları: T/T, , Money Gram, BitCoin
Model NO.: CAS: 434-22-0
Özelleştirilmiş: Özelleştirilmiş
Uygun: Yetişkin
Saflık: >99%
Taşıma Paketi: Folyo Çanta/Kalay
Menşei: Çin
Toz: Evet
Sertifika: ISO 9001
Durum: Katı
Ticari marka: HKYC
Şartname: beyaz toz
GTİP Kodu: 3001200020

Ürün Açıklaması
Vücut Geliştirme Yaşlanma Karşıtı için %99.9 Nandrolon Steroid 434-22-0 Testi

 

 

Açıklama


Anabolik steroidler, testosteronun sentetik türevleridir. Nandrolones, Deca Durabolin gibi ünlü anabolik androjenik steroid markalarının kimyasal adıdır.Nandrolones bir anabolik steroiddir.Vücuttaki belirli dokuların büyümesini artırarak çalışır ve hemoglobini ve kırmızı kan hücrelerinin boyutunu artırarak kanın oksijen taşıma yeteneğini geliştirdiği gösterilmiştir.

 

Nandrolones, çeşitli dokuların büyümesini destekleyen, hemoglobin ve kırmızı hücre kütlesini ve ayrıca kana akan oksijeni artıran bir anabolik steroiddir.İlaç ayrıca postmenopozal kadınlarda osteoporozu tedavi etmek için kullanılır. Vücudumuz çok az miktarda nandrolon üretir, bu nedenle boyutunu artırmak için birçok vücut geliştiricisi bu maddeyi daha fazla kas kütlesi, artan güç ve daha yorucu egzersizler için uygular.

 

Nandrolonse, genellikle erkek üreme hormonu testoterosneden sentezlenen bir ilaç grubu olan bir anabolik steroiddir ve vücut dokusunu yeniden oluşturmaya, vücut ve kemik kütlesini artırmaya ve kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu teşvik etmeye yardımcı olabilir.

 

 

 

Başvuru

 

19-nortestosteron veya 19-norandrostenolon olarak da bilinen Nandrolone, testosterondan türetilen sentetik bir anabolik-androjenik steroiddir (AAS).[2][3]İlacın kendisi, bir 17a-alkil grubu olmaması (bu onu yoğun ilk geçiş metabolizmasına karşı savunmasız hale getirir) nedeniyle oral olarak etkisizdir ve aslında tıpta kullanılmaz.Bunun yerine, nandrolon, en yaygın olanları nandrolone dekanoat (Deca-Durabolin, Eubolin, Retabolil) ve daha az ölçüde, kas içi enjeksiyon için çeşitli uzun etkili ön ilaç esterleri (bkz. nandrolon fenilpropionat (Durabolin, Fenobolin).

 

 

Etkileri


Nandrolone (19-nortestosteron) bir anabolik steroiddir.Anabolik özelliği üzerinden kasların kalitesinden ödün vermediği için eşsiz bir ilaçtır.Östrojene dönüşmemesi yüksek kalibreli kasların oluşmasını mümkün kılar.Bu bileşik kasta su birikmesini ve yağ depolanmasını engeller.Bu özelliğinden dolayı oluşan kaslar daha sıkı, daha yalın ve daha sağlamdır.Fazla su ve yağın olmaması bir avantajdır çünkü vücut yüksek tansiyon, hızlı kalp atışı ve kolesterol birikimi gibi telafi edici mekanizmalar göstermeyecektir.Nandrolone'un kas ağrısını hafiflettiği ve kasların yenilenme sürecini hızlandırdığı bilinmektedir.


Nandrolone, androjenik etkiye karşı çok yüksek bir anabolik oranına sahiptir.Aslında, nandrolone'un kendisi ve trenbolon gibi nandrolon benzeri AAS'nin, tüm AAS'lerin anabolik ve androjenik etkisinin en yüksek oranına sahip olduğu söylenir.Bu, testosteronun androjenik dokularda dihidrotestosterona (DHT) dönüşüm yoluyla güçlenmesine karşın, nandrolon ve benzer AAS (yani diğer 19-nortestosteron türevleri) için bunun tersinin geçerli olmasına atfedilir.Bu nedenle, nandrolon benzeri AAS, yani nandrolon esterleri, anabolik etkilerin istendiği klinik ortamlarda en sık kullanılan AAS'lerdir;örneğin, AIDS ile ilişkili kaşeksi, ciddi yanıklar ve kronik obstrüktif akciğer hastalığının tedavisinde.Bununla birlikte, nandrolon gibi çok yüksek bir anabolik ve androjenik etki oranına sahip AAS'nin hala önemli androjenik etkileri vardır ve uzun süreli kullanımı olan kadınlarda ve çocuklarda hirsutizm ve ses kalınlaşması gibi virilizasyon semptomları üretebilir.


İlacın olumlu etkileri arasında kas büyümesi, iştahın uyarılması ve artan kırmızı kan hücresi üretimi, [tıbbi alıntı gerekli] ve kemik yoğunluğu yer alır.Klinik çalışmalar, anemi, osteoporoz ve meme kanseri de dahil olmak üzere bazı neoplazi formlarının tedavisinde etkili olduğunu ve ayrıca progestin bazlı bir kontraseptif olarak işlev gördüğünü göstermiştir.

 

 

kullanım


Anabolik steroidler, testosteronun sentetik türevleridir. Nandrolone, Deca Durabolin gibi ünlü anabolik androjenik steroid markalarının kimyasal adıdır.Nandrolone bir anabolik steroiddir.Vücuttaki belirli dokuların büyümesini artırarak çalışır ve hemoglobini ve kırmızı kan hücrelerinin boyutunu artırarak kanın oksijen taşıma yeteneğini geliştirdiği gösterilmiştir.

Nandrolone, çeşitli dokuların büyümesini destekleyen, hemoglobin ve kırmızı hücre kütlesini ve ayrıca kana akan oksijeni artıran bir anabolik steroiddir.İlaç ayrıca postmenopozal kadınlarda osteoporozu tedavi etmek için kullanılır.

Vücudumuz çok az miktarda nandrolon üretir, bu nedenle boyutunu artırmak için birçok vücut geliştiricisi bu maddeyi daha fazla kas kütlesi, artan güç ve daha yorucu egzersizler için uygular.

 

 

İşlev

 

Nandrolones'un başlıca olumlu özelliklerinden biri, testosterona kıyasla östrojene nispeten düşük dönüşüme sahip olmasıdır.Nandrolonlar en yaygın olarak bir cypionate, laurate, decanoate veya plenylpropionate ester ile bulunur.Kısaca açıklamak gerekirse, ester belirli bir süre boyunca verilen hormonun ne kadarının salındığını belirler.Dekanoat gibi daha uzun esterler yavaşça zirve yapar ve on güne kadar stabil kan plazması seviyelerini koruyabilir, fenilpropionat zirvesi gibi daha kısa esterler daha hızlıdır ancak yarılanma ömrü daha kısadır.

 

Yaşlanma Karşıtı Nandrolone Decanoate Steroid 360-70-3 0

 

Klinik çalışmalar, anemi, osteoporoz ve meme kanseri de dahil olmak üzere bazı neoplazi formlarının tedavisinde etkili olduğunu ve ayrıca progestin bazlı bir kontraseptif görevi gördüğünü göstermiştir.Nandrolones en yaygın olarak ticari olarak dekanoat esteri (Deca-Durabolin) olarak ve daha az yaygın olarak bir fenilpropionat esteri (Durabolin) olarak satılmaktadır. Nandrolonlar ayrıca (tıbbi olarak) şiddetli halsizlik veya hastalık durumlarını ve refrakter anemileri tedavi etmek için kullanılır.Doku oluşturma süreçlerini destekler, katabolizmayı (kas yıkımı) tersine çevirir ve eritropoezi (kırmızı kan hücresi üretimi) uyarır.Bu, onu ileri HIV gibi israf bozukluklarını tedavi etmek için çok yararlı bir ilaç yapar ve ayrıca vücut geliştiriciler ve sporcular tarafından çok aranır.

 

 

Dozaj


Bir testosteron döngüsüne veya bir dianabol döngüsüne haftada 400 mg nandrolon ekleyerek, yan etkileri artırmadan genel steroid dozunuzu artırabileceksiniz.Örneğin, döngüsünde daha fazla güce ihtiyacı olduğunu hisseden haftada 500 mg Sustanon 250 alan bir vücut geliştiricisi, aynı testosterondan daha fazlasını alsaydı, kendisini daha fazla yan etkiyle bulurdu.Testosteron daha yüksek dozlarda artan bir oranda aromatize olduğundan, haftalık olarak daha fazla testosteron eklenirse jinekomasti ve su tutma olasılığında üstel bir artış olacaktır.Aynı testosteron döngüsüne nandrolone dekanoat eklerken, vücudunuzun her hafta aldığı toplam steroid miktarını artırıyorsunuz.Ancak, aromataz ve 5-redüktazdan istenmeyen enzimatik reaksiyonlar için artık uygun substrat eklemiyorsunuz.Basitçe söylemek gerekirse, daha fazla yan etkisi olmadan daha fazla steroid kullanırsınız.

 

Erkekler için dozaj haftada yaklaşık 400-600 mg'dır, ancak bu hedeflere bağlı olarak değişir.Erkeklerin güçlendirici olarak haftada 200 mg kadar az ve ağır bir yığın olarak haftada 1500 mg'a kadar kullandıklarını gördüm.

 

Kadınlar için, kadından kadına çok değişken olan yan etkiler nedeniyle deca durabolin kullanılmasını önermem.

 

COA

 

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz Beyaz toz
Kimlik Kızılötesi emilim Pozitif
tahlil %97.0~103.0 %99.15
Erime noktası 33~37C 34,5~36,5C
Kurutma kaybı %0.5 maksimum %0.30
Spesifik Döndürme +32~ +36(dioksanda C=1) +33.5
Organik Uçucu Safsızlıklar 2500PPm maks <1000PPm
Artık Çözücüler Gereksinimleri karşılayın.(USP29) onaylar
kromatografik saflık safsızlıkların toplamı:%3.0 max <%3.0
Çözüm Spesifikasyon USP32 standardına uygundur

 

Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3 ham steroid hormonu

Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3 ham steroid hormonu

Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3 ham steroid hormonu

İletişim bilgileri
Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd

İlgili kişi: lisa

Tel: +8613798562250

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin