Suzhou Excellentbiotech Co, Ltd

Üst sınıf Biyoteknoloji Üreticisi Çin'de

Kaliteli ürün |Güvenli Teslimat |Profesyonel servis

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

Testosteron Cypionate Tozu 58-20-8

Ben sohbet şimdi
Çin Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd Sertifikalar
Her şey mükemmel, kalite, fiyat ve kargo!

—— Carlos

Sahip olduğumda paket tamamlandı! Her şey mükemmel!

—— Blaker

Testosteron Cypionate Tozu 58-20-8

büyük.img.alt
küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt küçük.img.alt

Büyük resim :  Testosteron Cypionate Tozu 58-20-8 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Wuhan
Marka adı: Bio Friend(BOF)
Sertifika: GMP
Model numarası: 58-20-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kılık Paketi
Teslim süresi: 8 saat
Ödeme koşulları: , , Bitcoin, Banka Havalesi
Yetenek temini: 100 Ton / Yıl
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Testosteron cypionate CA'LARI: 58-20-8
Moleküler formülü: C27H40O3 Moleküler ağırlık: 412.61
Tahlil: 98 % Görünüm: Beyaz kristal toz
Vurgulamak:

yasal testosteron steroidleri

,

oral testosteron steroidleri

Testosteron Cypionate'in Yararları

Testosteron Cypionate, doğal olarak üretilen testosteron hormonunun sentetik bir versiyonudur. Testosteron Cypionate, erkeklerde birçok farklı fiziksel ve zihinsel özellikten sorumludur. Cinsel dürtü, yağ kaybı, yağsız kas kütlesi kazanmaya ve korunmasına yardımcı olur, kemik yoğunluğunu arttırır ve hatta kalp hastalıklarına karşı koruma sağlayabilir. Temel olarak metastatik meme kanseri ve yumurtalık kanseri, hipofiz cüceliği, yaşlı osteoporozu tedavisinde kullanılır.

Uzun Oyunculuk Ömrü

Testosteron cypionate uzun süre etkili, tek ester testosteron ürünüdür. 8 karbon uzunluğa sahiptir ve kas içi olarak enjekte edildiğinde çoğunlukla adipoz dokuda depolanır. Enjekte edildikten sonra vücutta yavaşça ve düzenli olarak salınır. Cypionate'nin kan seviyeleri enjeksiyondan 24-48 saat sonra zirve yapar ve sonra yavaş yavaş düşer. Kan seviyeleri ilk enjeksiyondan 12 gün sonra sabit bir noktaya ulaşır ve üç haftadan fazla orada kalır. Cypionate normalde haftada bir kez enjekte edilir; bu, en düşük dozu, herhangi bir zamanda pik dozun yarısından daha yüksek yapar. Herhangi bir testosteron, kitle inşaatçılarının kralı olarak, uygun maliyetli ürünlerdir ve herhangi bir steroid yığını için önemlidir. Yalnız kullanıldığında, kullanıcı bazı önemli kazançlar görmeyi bekleyebilir. Sipiyonatın uzun süre etkili olması, kullanıcının dengeli kan seviyelerini korurken daha az sıklıkta enjekte edilmesini sağlar.

Uzun etkili testosteron esteri, şişirme ihtiyaçlarınız için çok faydalı olacaktır ve cypionate, diğer steroidlerin bir kısmından daha basit bir üründür. Komplikasyonların payı olmadığı söylenmiyor, ama özellikle yeni vücut geliştirme için yeni olanlar için iyi bir seçim. Ürünün kesilmesi, yan etkilerin ortaya çıkması durumunda bir seçenek değildir, çünkü bu steroidin uzun etki süresi nedeniyle bu yan etkileri uzun süre ağırlaştırmaya devam edecektir. Nolvadex, proviron, clomid ve HCG gibi yardımcı ilaçlar, doğal testosteron üretiminin geri kazanılmasına yardımcı olmak için hem döngü hem de döngü sırasında yardımcı olabilir. Testosteron cypionate, sustanondan biraz daha fazla aromatize olur, ancak her iki ilacı kullanırken, biri nolvadex veya clomid gibi anti-östrojenlere aşina olmalı ve bunlardan birini gyno semptomları meydana geldiğinde kullanmalıdır.

Testosteron Cypionate İstifleme ve Kullanımı

Testosteron, en etkili kitle oluşturucu olan, hemen hemen her şey ile iyi istifler ve hem kas kütlesi ve gücü önemli artışlar için tek başına kullanılabilir. Diğer anabolik-androjenik steroidler ile kombinasyon halinde kullanılırsa, tercih edilen maddeler arasında dianabol, primobolan, equipoise ve Deca-Durabolin bulunur.

Cypionate, bunlardan başka bileşiklerle istiflenebilir, ancak kullanıcı hedeflerini değerlendirmeli ve hangi steroidlerin ve hangi tür kazançların elde edileceğine karar vermelidir. Kütle için, testosteron mükemmel bir seçimdir ve bu ifade amacı için diğer bileşiklerle istifleme yerine daha fazla testosteron tercih edilmelidir. Su tutulmasını en aza indirmek için bazı steroidler tercih edilebilir ve bu daha iyi bir karardır, çünkü daha fazla testosteron bu su kazancını azaltamaz (ve aslında sadece daha da kötüleşmelerine neden olabilir). Bu, cypionate istiflemesinin (veya başka bir testosteronun) çok faydalı olabileceğinin bir örneğidir. Bununla birlikte, ilk kez kullananlar için önerilen bir döngü yalnızca testosterondur ve cypionate iyi bir seçimdir. Bir kez daha, aşırı etki süresi ve enjeksiyon sıklığını en aza indirirken sabit steroid kan seviyelerini koruma yeteneği nedeniyle.

Sporcunun kullanıldığı testosteron, jino gibi yan etkilerin ortaya çıkması durumunda, çeşitli yardımcı ilaçlara aşina olmalıdır. Nolvadex, clomid ve HCG, döngüde ya da döngü sonrası terapide kullanmak için el altında bulundurmak isteyeceğiniz şeylerdir.

Testosteron Cypionate Dozajı

Testosteron cypionate kullanarak haftada 200-100 mg dozlar yaygındır, ilk kez kullanıcı için yaklaşık 500 mg veya daha az, daha ileri atlet için ise haftada 500-1000 mg arasında mükemmel sonuçlar. Testosteron bir şeyle iyi istiflenir ve tek başına kullanıldığında da harikadır. Başka bir anabolik-androjenik steroid ile istiflendiğinde farklı androjenik etkiler görülebilir. Cypionate kullanımı, rejeneratif kapasiteyi geliştirir, aynı zamanda döngü boyunca genel kuvvetinde önemli artışlara neden olan eğitim saldırganlığını da geliştirir.

Testosteron Cypionate Yan Etkileri

Su tutma gibi yan etkiler genellikle testosteron enantat kullanılırken ortaya çıkar. Gino, saç büyüme hızı, sırt sivilce, artan kan basıncı ve hem spor salonunda hem de dış saldırganlık, enantat kullanırken mümkündür. Karaciğer testosteron işlemeye alışkındır, bu nedenle karaciğer toksisitesi normalde aşırı yüksek dozlar dışında bir endişe değildir.

Şartname

Ürün adı Testosteron Cypionate
Diğer adı test cyp; depo-testsoterone
CAS sicil numarası 58-20-8
EINECS 200-368-4
Moleküler formül C27H40O3
Moleküler ağırlık 412,6
Moleküler yapı Vücut Geliştirme Kas Kazançları İçin Testosteron Cypionate Testosteron Steroid Hormonu
Erime noktası 98,5-104 ° C
Spesifik optik rotasyon + 85 C - + 92 °
tahlil % 98

HPLC:

Sipariş nasıl yapılır:

1. İhtiyacınız olanı belirtin (hangi ürün, miktar)

2. Tüm ödemeler üzerinde anlaşmaya vardığımızda tam ödeme yapılır.

3. Parsel ödeme aldıktan sonra sevk edilecektir.

4. Parsel hakkında bilgi verilecek (Fotoğraf, takip numarası)

5. Sonunda 3 ~ 7 gün içinde parsel elde edersiniz.

İletişim bilgileri
Suzhou Excellentbiotech Co.,Ltd

İlgili kişi: lisa

Tel: +8613798562250

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin